Motorola EDGE 30
Înlocuire baterie Motorola EDGE 30 — București
Înlocuim bateria pentru Motorola EDGE 30. Prețul nu este setat; contactează-ne pentru detalii.
Service la Str. Baba Novac 15, Bl. G15, Sc. 1, Et. 5, Ap. 21, Sector 3, București. Verificare înainte de intervenție.
Preț
Confirmăm disponibilitatea și costul după identificarea exactă a modelului. Folosește estimatorul sau contactează-ne.
Verificat: 24 august 2026
Pentru Motorola EDGE 30 verificăm disponibilitatea piesei înainte de programare. Estimatorul sau WhatsApp grăbesc răspunsul.
✓ Montaj în atelier (Sector 3)
Simptome frecvente
- Umflare ușoară (ecran ridicat) — urgență
- Închideri bruște la 20–40%
Actualizări & context preț
Ce include
- Diagnostic și confirmare ofertă înainte de montaj
- Piesă din catalog (variante pe stoc / calități)
- Manoperă și teste funcționale
- Garanție conform tipului de piesă
Probleme frecvente la Motorola EDGE 30
Cele mai cerute tipuri de reparație pe acest model din catalogul curent.
- ✓ Display
Întrebări frecvente
Cât costă înlocuire baterie la Motorola EDGE 30?
Pentru Motorola EDGE 30 confirmăm prețul după identificarea exactă a modelului și verificarea stocului. Poți cere ofertă din estimator sau pe WhatsApp.
Cât durează înlocuire baterie la Motorola EDGE 30?
La DEFECT.PRO (Titan, Sector 3) durata tipică este de obicei în aceeași zi când bateria este disponibilă în stocul nostru și 24–48 de ore când este în stocul furnizorilor.
Se pierd datele la această reparație?
Nu — schimbul de baterie nu șterge datele. Pe unele iPhone-uri poate apărea mesaj despre piesă de service.
Aveți piesa pe stoc acum?
Stocul variază zilnic. Dacă nu e disponibil imediat, comandăm piesa și îți comunicăm termenul înainte să începi reparația.
Ce tip de piesă montați?
Montăm baterii potrivite modelului, cu test de încărcare după înlocuire.
Ce garanție primesc?
Primești garanție pe piesă și manoperă; perioada depinde de tipul componentei și ți-o comunicăm la predare. Adresa: Str. Baba Novac 15, Bl. G15, Sc. 1, Et. 5, Ap. 21, Sector 3, București.